Enveloppen liggen klaar voor 520 jeugdlopers van de Run van Gieten

GIETEN - De kinderen die zich voor eind april hebben aangemeld voor de jeugdlopen over de 1600 meter en de 2400 meter van de Run van Gieten, lopen zaterdag 19 mei met een startnummer met voornaam. Dat is ook gemakkelijk voor speaker Harm Noor die bij de finish staat opgesteld.

GIETEN – De kinderen die zich voor eind april hebben aangemeld voor de jeugdlopen over de 1600 meter en de 2400 meter van de Run van Gieten, lopen zaterdag 19 mei met een startnummer met voornaam. Dat is ook gemakkelijk voor speaker Harm Noor die bij de finish staat opgesteld.

Inmiddels is een grote klus geklaard. In totaal 520 enveloppen zijn gevuld met startnummer, speldjes en een begeleidend briefje. Scholen met veel deelnemers krijgen volgende week een doos met enveloppen, zodat de kinderen het startnummer thuis al kunnen opspelden.