Ina Oortwijn: van Benelux Run naar UltraRun van Gieten

GIETEN - Tijdens de try-out in 2011 stond één vrouw tussen de mannen in het startvak van de UltraRun van Gieten 50 kilometer: Ineke Scheffer. Ook dit jaar is de inwoonster van Leens weer van de partij.

GIETEN – Tijdens de try-out in 2011 stond één vrouw tussen de mannen in het startvak van de UltraRun van Gieten 50 kilometer: Ineke Scheffer. Ook dit jaar is de inwoonster van Leens weer van de partij.

Enkele weken voor het startschot op de brink staat de teller al op drie vrouwen. Naast Ineke Scheffer, hebben ook Lydia Doornbos uit Appingedam en Ina Oortwijn uit Annerveenschekanaal zich ingeschreven voor het loopfestijn.

Ina – zij is één van de aanjagers van de Semslinieloop in haar dorp – doet van 2 tot en met 5 mei mee aan de Benelux Run. “Lijkt me een prima voorbereiding op de Run van Gieten”, zegt ze.

De foto is gemaakt tijdens de 50 kilometer van Winschoten in 2011.